712026 792 آتش سوزی 2 خودرو در تصادف جاده تهران – پردیس

رییس پلیس راه شرق اســتان تهران از برخورد یک دستگاه خودروی تریلر با ۷ خودروی سواری مسیر تهران – پردیس- محدوده جاجرود- خبر داد که موجب آتش سوزی و انسداد مسیر شد.

سرهنگ سیاوش محبی دقایقی پیش در گفت و گو با ایرنا در خصوص حادثه مسیر تهران – پردیس محدوده جاجرود اظهار کرد: یک دستگاه خودروی تریلر از رودهن به سمت تهران در حال حرکت بوده که در شیب جاده – محدوده جاجرود – به علت نقص فنی در سیستم ترمز کنترل خود را از دست داد.

وی ادامه داد: طی این حادثه تریلر با ۷ دستگاه خودروی سواری برخورد کرد و در اثر این برخورد خودروی پژو ۲۰۶ با تریلر در آتش سوختند که خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشت.

سرهنگ محبی با بیان اینکه در این حادثه ۶ نفر مصدوم شدند، گفت: سرنشین تریلر با آتش گرفـــــتن خودرو از ماشین بیرون پرید که موجب شکستگی در ناحیه پا شد و همچنین ۲ سرنشین خودروی ۲۰۶ با کمک نیروهای پلیس راه و مردم به موقع از خودرو پیاده شدند و از مرگ حتمی نجات یافتند و تنها موجب سوختگی آنان شد. 

رییس پلیس راه شرق اســتان تهران ادامه داد: خودروهای آتش گرفـــــته در این حادثه کاملا سوختند که در راســتای کنترل ترافیک و جلوگیری از هرگونه حادثه احتمالی، مسیر توسط پلیس راه بسته شد که بعد از انتقال مصدومان به بیمارستان، مسیر باز و هم اکنون تردد صورت می گیرد.

رییس پلیس راه شرق اســتان تهران گفت: از رانندگان می خواهیم تا از سلامت خودروی خود مطمئن شوند و با سرعت مطمئنه در مسیر حرکت کنند تا شاهد اینگونه حوادث نباشیم.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته آتش سوزی ۲ خودرو در تصادف جاده تهران – پردیس اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.