امپوریو آرمانی ساعت‌های هوشمند و لمسی مبتنی بر اندروید ور خود را معرفی کرد.

امپوریو آرمانی اولین مجموعه از ساعت‌های هوشمند و لمسی خود را در هفته‌ی مد میلان معرفی کرده اســت. این سری از ساعت‌ها در راســتای تلاش گروه فسیل برای عرضه‌ی ۳۰۰ مدل ساعت هوشمند در ســال ۲۰۱۷ معرفی شده‌اند. فسیل ســال گذشته‌ی میلادی، ۱۴۰ پوشیدنی هوشمند از برندهای مختلف روانه بازار کرد. برندهایی‌ همچون میس‌فیت، دیزل، امپوریو آرمانی، اسکِیگِن، مایکل کُرس و آرمانی اکسچنج در اختیار فسیل هستند. ساعت‌های جدید آرمانی از ۲۳ سپتامبر ۲۰۱۷ در دسترس خریداران خواهند بود.

3b03100e f4bd 4eaf af96 70cad9db04d0 آرمانی اولین ساعت هوشمند مجهز به اندروید ور خود را معرفی کرد

مانند دیگر ساعت‌های گروه فسیل، ساعت‌های جدید برند آرمانی نیز واچ‌فیس‌های اختصاصی و قابل تغییر خود را دارند. آرمانی همراه ساعت هوشمند خود، هشت بند قابل تعویض نیز عرضه می‌کند. قابلیت‌های این ساعت هوشمند مشابه با دیگر دستگاه‌های مبتنی بر اندروید ور ۲ اســت. این ساعت از پردازنده‌ی اسنپدراگون ور ۲۱۰۰ اســتفاده می‌کند و نمایشگر گرد اســتفاده‌شده در آن از نوع امولد اســت.

هنوز قیمتی برای این ساعت‌های هوشمند لمسی اعلام نشده اســت؛ ساعت‌های هوشمند و هیبریدی این شرکت (غیر لمسی) با قیمتی بین ۲۰۰ تا ۳۷۵ دلار عرضه می‌شوند؛ در نتیجه انتظار بازه‌ی قیمتی بالاتر برای این ساعت‌های جدید دور از ذهن نیست.

جدیدترین و داغترین مطالب دنیای جالب تکنولوؤی ها در سایت توما
مطالب گوناگون از از اخبار دنیای وب و تکنولوژی

نوشته آرمانی اولین ساعت هوشمند مجهز به اندروید ور خود را معرفی کرد اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.