صعود ایـــران به جام جهانی ۲۰۱۸ باعث شده اســت تا ایـــران در دوازده ســال اخیر به بهترین جایگاه خود در رده‌بندی فیفا برسد.

137890 933 ایـــران در انتظار بهترین جایگاه رده‌بندی فیفا

 

ایـــران یک بار در ســال ۲۰۰۵ در رده پانزدهم رده‌بندی فیفا نیز قرار گرفـــــت که آن بهترین جایگاه ایـــران در رده‌بندی فیفا بوده اســت. 

به نقل ایسنا، تیم ملی فوتبال ایـــران با برتری که برابر ازبکستان به دست آورد صعودش به جام جهانی را قطعی کرد. همین صعود باعث شد تا در رده‌بندی فیفا نیز که قرار اســت ۶ جولای (۱۵ تیر) منتشر شود ایـــران جایگاه خوبی داشته باشد.
 
تیم ملی ایـــران در این رده‌بندی بین رده ۲۵ تا ۲۳  قرار خواهد گرفـــــت که در ۱۲ ســال اخیر بهترین جایگاه ایـــران در رده‌بندی فیفا محسوب می‌شود.
 
ایـــران یک بار در ســال ۲۰۰۵ در رده پانزدهم رده‌بندی فیفا نیز قرار گرفـــــت که آن بهترین جایگاه ایـــران در رده‌بندی فیفا بوده اســت.
 
رده‌بندی فیفا از اهمیت زیادی قبل از قرعه‌کشی جام جهانی که در آذر ماه برگزار می‌شود خواهد داشت چرا که اگر ایـــران همین جایگاه را تا آذر ماه حفظ کند می‌تواند امیدوار باشد که در سید سه جام جهانی قرار بگیرد. به همین خاطر بازی با کره جنوبی و سوریه در انتخابی جام جهانی و البته دیدارهای دوستانه از اهمیت زیادی برای شاگردان کی‌طریقه پیدا خواهند کرد.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته ایـــران در انتظار بهترین جایگاه رده‌بندی فیفا اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.