نمایشگاه E3 بزرگ‌ترین رویداد بازی‌های ویدیویی در جهان اســت. در ادامه، اینفوگرافیکی از پوشش زومجی از نمایشگاه امســال خواهیم دید. 

نمایشگاه E3 2017 با تمامی اتفاقات خوب و بدش تمام شد. وب‌سایت زومجی به‌عنوان پرمخاطب‌ترین رسانه سرگرمی فارسی‌‌زبان، توانست با تمام تلاش خود و به بهترین شکل ممکن، حیاتی‌ترین رویداد گیمینگ ســال را به‌طور کامل پوشش دهد.

زومجی هر ســال سعی دارد با افکار جدید، مرز ایده‌ها را بشکند و آیتم‌های متنوع، تازه و منحصربه‌فردی در اختیارتان قرار دهد. پیش از آغاز E3 2017 سعی کردیم با آیتم‌های ویدیویی خاص و مقاله‌های جامع، هیجان بزرگ‌ترین رویداد گیمینگ ســال را با شما به اشتراک بگذاریم. در نهایت ما توانستیم به پشتوانه شما کاربران برای دومین ســال متوالی، کنفرانس‌های خبری کمپانی‌های بزرگی اعم از مایکروسافت و سونی را به‌طور زنده و با کیفیت بالا پوشش دهیم. همچنین به لطف تیم تحریریه حرفه‌ای زومجی، حیاتی‌ترین اخبار نمایشگاه E3 در کوتاه‌ترین زمان ممکن به‌طور دقیق در اختیار شما دوستداران بازی‌های ویدیویی قرار گرفـــــت. زومجی در شبکه‌های اجتماعی هم بسیار پرکار بود و کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام و صفحه توییتر زومجی، در سریع‌ترین زمان ممکن و در عین حال به صورتی جذاب و هیجان‌انگیز، شما را در جریان جدیدترین اخبار و وقایع E3 2017 قرار داد.

کنفرانس‌های تحت پوشش زنده وب‌سایت زومجی، آیتم‌های ویدیویی جذاب و در نهایت جدیدترین اخبار و حواشی E3 2017، باعث شکل گرفـــــتن آمار بسیار جالبی شدند که حال دوست داریم آن را در قالب یک اینفوگرافیک جذاب با شما به اشتراک بگذاریم.

ca5f95f2 f394 484e bcdc d7d5b2382558 اینفوگرافیک؛ پوشش زومجی از نمایشگاه E3 2017 در یک نگاه

جدیدترین و داغترین مطالب دنیای جالب تکنولوؤی ها در سایت توما
مطالب گوناگون از از اخبار دنیای وب و تکنولوژی

نوشته اینفوگرافیک؛ پوشش زومجی از نمایشگاه E3 2017 در یک نگاه اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.