تریلر جدید Shadow of The Tomb Raider، تکامل شخصیت لارا کرافت را نشان می‌دهد

زمانی که بازی Shadow of The Tomb Raider معرفی شد، ما متوجه شدیم که این بازی برروی “لحظات سرنوشت ساز لارا کرافت که از وی یک مهاجم مقبره می‌سازد”، تمرکز خواهد کرد. حال با توجه به ویدئویی که به تازگی منتشر شده، می‌توانیم معنای این جمله را بهتر درک کنیم.

در آغاز داستان ریبوت این مجموعه، لارا کرافت کشف‌های صورت گرفته توسط پدرش را انکار می‌کرد اما در پایان نسخه اول، این موضوع را باور کرد و آن را پذیرفت. سپس در بازی Rise of The Tomb Raider، وی در حال تلاش برای بازگرداندن اعتبار پدرش بود. درنهایت، با این‌که لارا کرافت راه خودش را جدا می‌کند اما هنوز هم گستاخ و عجول است؛ این موضوع در Shadow of The Tomb Raider به کار گرفته می‌شود.

در طی تلاشی برای متوقف کردن گروه Trinity، لارا کرافت یک شئ باستانی را به سرقت برده و با این کار، به شکلی تصادفی آخرالزمان قوم مایا‌ها را آغاز می‌کند؛ که در ادامه بازی، وی در حال تلاش برای جلوگیری از وقوع آن است. در طول عنوان Shadow of The Tomb Raider، درحالی که لارا قصد دارد تا جلوی آغاز آخر‌ا‌لزمان را بگیرد، وی با جنگل و محیط اطراف سازگار شده و یاد می‌گیرد که چگونه برای مخفی کاری و مبارزات از آن استفاده کند.

شما می‌توانید تریلر منتشر شده را در پایین مشاهده کنید.

دانلود ویدئو با رزولوشن ۴۸۰P | دانلود ویدئو با رزولوشن ۷۲۰P | دانلود ویدئو با رزولوشن ۱۰۸۰P

عنوان Shadow of the Tomb Raider در تاریخ جمعه ۲۳ شهریور ماه (۱۴ سپتامبر) برروی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.