تریلر هنگام عرضه عنوان Sea of Thieves منتشر شد

کمتر از ۵ روز به عرضه عنوان Sea of Thieves برای کتسول اکس باکس وان و رایانه‌های شخصی باقی مانده و حال به تازگی مایکروسافت، ناشر این عنوان، تریلر هنگام عرضه آن را منتشر ساخته است. با ما همراه باشید.

به تازگی تریلر هنگام عرضه عنوان Sea of Thieves منتشر شده است که در این تریلر، نگاهی خواهیم داشت به گزینه‌های شخصی سازی شخصیت‌ها، کشتی‌ها و همچنین ویژگی‌های بصری بازی. در پایان تریلر نیز شاهد یک کراکن هستیم و این طور به نظر می رسد که در قسمت‌هایی از بازی باید با هیولاهای عظیم الجثه ای بر روی اقیانوس مبارزه کنید. شما می توانید عنوان Sea of Thieves را به صورت چند نفره تجربه کرده و تیم خود را رهبری کنید یا اینکه یا با کشتی‌های کوچک تر به تجربه این عنوان به صورت تک نفره بپردازید. شما می توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۴K

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

عنوان Sea of Thieves در تاریخ ۲۰ مارس ۲۰۱۷(سه‌شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶) برای کنسول اکس باکس وان و پلتفرم رایانه های شخصی عرضه شده و به گفته سازندگان، این عنوان دارای ویژگی Xbox Play می باشد. به وسیله این قابلیت شما می توانید عنوان Sea of Thieves را در هر زمان و بر روی هر دستگاهی تجربه کنید. همچنین مشترکین سرویس Xbox Games Pass نیز می توانند در تاریخ ۲۰ مارس و بدون هیچ گونه هزینه اضافی عنوان Sea of Thieves را به صورت رایگان تجربه کنند.