تماشا کنید: تریلرسینماتیک بسته‌الحاقی Blade of Galadriel عنوان Shadow of War منتشر شد

استودیوی Monolith تریلری سینمایی از بسته‌الحاقی داستانی عنوان Middle-earth: Shadow of War با نام Blade of Galadriel منتشر نمود. با مشاهده این تریلر همراه وب کد باشید.

طرفداران Middle-earth: Shadow of War قرار است بزودی و توسط بسته‌الحاقی Blade of Galadriel دنباله داستان بازی را تجربه نمایند. و امروز در جریان پخش زنده‌ای، استودیوی Monolith میان‌پرده آغازین این بسته‌الحاقی را به نمایش گذاشت.

از آنجایی که این بسته‌الحاقی دنباله‌ای بر داستان بازی اصلی است، در نتیجه احتمال اسپویل شدن بازی در تریلر انتشار یافته و همچنین ادامه خبر وجود دارد. بنابراین اگر شما هنوز بازی را تجربه و یا به پایان نرسانده‌اید و یا اینکه دوست ندارید از جریانات آن با خبر شوید، از ادامه مطالعه این خبر خودداری فرمائید!

بسته‌الحاقی Blade of Galadriel ماه آتی منتشر خواهد شد، و بازیکنان در آن کنترل Eltariel هنگامی که به میادین مبارزه بازمی‌گردد تا کار ناتمام خود را به پایان برساند، برعهده خواهند گرفت. همانطور که در تریلر انتشار یافته قابل مشاهده است، بانو Galadriel چندان خوشحال نیست و در حالی که تنها خواسته Eltariel بازگشت به خانه است، اما معشوقه او چنین تمایلی ندارد. بسیار جالب خواهد بود که این بسته‌الحاقی چه تاثیری بر پایان بازی اصلی خواهد گذاشت.

عنوان Middle-earth: Shadow of War هم‌اکنون برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده از بسته‌الحاقی Blade of Galadriel را مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۴۸۰p | دانلود با کیفیت ۷۲۰p