تماشا کنید: تریلر قسمت چهارم Batman: The Enemy Within منتشر شد

اگر یادتان باشد در هفته گذشته بود که استودیوی تل تیل گیمز تاریخ انتشار قسمت چهارم از فصل دوم بازی بتمن خود که با نام Batman: The Enemy Within شناخته می‌شود را اعلام کرد. حال، این استودیو به تازگی تریلر این قسمت را منتشر کرده که نوید یک اپیزود بسیار عالی و هیجان انگیز را می‌دهد.

پس از موفقیت فصل اول بتمن تل تیل، سازندگان خیلی سریع نسبت به ساخت فصل دوم اقدام کردند. اقتباس متفاوت و منحصر به فرد تل تیل گیمز از دنیای غنی شوالیه‌ی تاریکی، باعث شد تا فصل اول به خوبی دیده شود و به گونه‌ جدیدی جلوه کند. تا کنون سه قسمت از فصل دوم بتمن تل تیل، یعنی Batman: The Enemy Within منتشر شده و توانسته نظر مثبت بازی‌بازان را تا حدودی به خود جلب نماید. قسمت چهارم این فصل What Ails You نام دارد و ادامه داستان و پیچ و خم خطرناک بروس وین بتمن را روایت می‌کند.

قسمت چهارم که What Ails You نام دارد، قرار است در تاریخ ۲۳ ماه ژانویه سال ۲۰۱۸ در دسترس قرار بگیرد و حال، حدود یک هفته پیش از عرضه، می‌توانیم تریلر این اپیزود را تماشا نماییم. از آن جایی که What Ails You قسمت چهارم بازی محسوب می‌شود و همه چیز را به سمت پایان سوق می‌دهد، به نظر می‌رسد وقایع مهم بسیاری در این قسمت رخ خواهد داد و صحنه‌های اکشن و درگیر کننده بیشتری را در آن شاهد خواهیم بود. بتمن در این قسمت چالش‌های زیادی دارد و باید به تنهایی در مقابل گروه خطرناک Pact،تشکیل شده از هارلی کویین، جوکر (تا این جای داستان تل تیل، John Doe خطاب می‌شود)، بین و میستر فریز و همچنین در مقابل آماندا والر (رهبر یک سازمان مخفی که اهداف و انگیزه های ناشناخته‌ای دارند) قرار بگیرد و پیچیدگی‌های زیادی را برای بازی‌باز به وجود می‌آورد.

با این که بازی‌بازان می‌توانند قسمت چهارم، یعنی What Ails You را به صورت جداگانه خریداری نمایند، با داشتن دیسک سیزن پس بازی (یا خرید سیزن پس به صورت دیجیتالی) که برای پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس است، این اپیزود به صورت خودکار برای شما باز خواهد شد.

عنوان Batman: The Enemy Within هم‌اکنون برای پلتفرم های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، رایانه های شخصی، مک، آی او اس و اندروید در دسترس قرار دارد. با این که فصل دوم بتمن تل تیل برای کنسول ترکیبی نینتندو سوییچ عرضه نشده، فصل اول آن به صورت کامل هم‌اکنون برای بازی‌‌بازان این پلتفرم در دسترس قرار دارد. قسمت چهارم فصل دوم، همان طور که گفته شد در تاریخ ۲۳ ماه ژانویه سال ۲۰۱۸ منتشر خواهد شد.

شما عزیزان می‌توانید تریلر قسمت چهارم بازی Batman: The Enemy Within را در زیر تماشا و دانلود نمایید.

دانلود ویدیو با رزولوشن ۱۰۸۰p (نرخ فریم ۶۰ بر ثانیه)

دانلود ویدیو با رزولوشن ۷۲۰p (نرخ فریم ۶۰ بر ثانیه)

دانلود ویدیو با رزولوشن ۴۸۰p