تماشا کنید: نخستین تیزر از بازی Harry Potter: Hogwarts Mystery منتشر شد

برای چندین دهه است که «دنیای جادوگری» موجود در سری کتاب‌ها، فیلم‌ها و دیگر اشکال رسانه‌ای برند هری پاتر (Harry Potter) قابل ملاحظه است و این دنیای پرخطر و مملو از شگفتی طرفداران پرشماری را به خود جذب کرده است. اینک اما، بازی Harry Potter: Hogwarts Mystery قصد دارد تا بازیکنان را به شکل عمیق‌تری در این جهان سرگرم کند.

به تازگی نخستین تیزر از تریلر بازی Harry Potter: Hogwarts Mystery منتشر شده است. این بازی برای تلفن‌های همراه توسعه می‌یابد و عنوانی در سبک ماجراجویی با المان‌های نقش‌آفرینی خواهد بود که داستانش در اواخر دهه ۱۹۸۰ جریان دارد؛ بازه زمانی پیش از کتاب‌های این سری.

به طور خاص، بر اساس توضیحات این بازی در یوتیوب، این عنوان «شامل ویژگی‌های محبوب و مختلفی از سری هری پاتر» می‌گردد. از جمله این ویژگی‌ها می‌توان به کلاس‌های مختلف جادوها، شخصیت‌های متعدد از کتاب‌ها و فیلم‌های این مجموعه نظیر هاگرید (Hagrid)، پروفسور اسنیپ (Professor Snape)، استاد مگ‌گونگال (Professor McGonagall) و … اشاره داشت.

در کل، تریلر این بازی بر روی خلق داستان خاص هر بازیکن در مدرسه شگفت‌انگیز هاگوارتز (Hogwarts) مانند حضور در کلاس‌های مختلف، یادگیری جادوها و توانایی‌های جدید و بازی کردن (و مبارزه) با دوستان خود، تمرکز دارد. با توجه به شرایط حاکم بر مدرسه هاگوارتز، جالب توجه است که ببینیم این بازی چگونه جنبه‌های اجتماعی منحصر به فرد جهان هری پاتر را در بر می‌گیرد.

بازی Harry Potter: Hogwarts Mystery تا اواخر سال جاری میلادی برای تلفن‌های همراه منتشر خواهد شد. از زیر می‌توانید نخستین تیزر این بازی را مشاهده و در صورت تمایل دریافت کنید:

دریافت تیزر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تیزر با کیفیت ۷۲۰P