تماشا کنید: ویدئویی ۱۰ دقیقه ای از گیم پلی بازی Uncharted: The Lost Legacy منتشر شد

چندی پیش، ویدئویی ۱۰ دقیقه از گیم پلی بازی Uncharted: The Lost Legacy منتشر شد که جزئیات آن را در ادامه می‌توانید مشاهده کنید.

همان طور که اطلاع دارید، بسته الحاقی مستقل آخرین نسخه از سری بازی محبوب Uncharted با نام Uncharted: The Lost Legacy، در دست ساخت قرار دارد و در جریان کنفرانس سونی در رویداد E3 2017، شاهد به نمایش در آمدن تریلری از بازی بودیم. بعد از این کنفرانس، سازندگان بازی یعنی استودیوی ناتی داگ (Naughty Dog)، اعلام کردند که در هفته آینده تریلری کامل از گیم پلی بازی منتشر خواهند کرد که در حال حاظر این تریلر به انتشار رسیده است.

شما در Uncharted: The Lost Legacy کنترل شخصیت Chloe Frazer را در دست خواهید گرفت که ماجراهای جدیدی را در کوه‌ها و جنگل‌های هند به همراه Nadine Ross رقم خواهد زد. آن ها در این ماجراجویی به دنبال یک اثر تاریخی به نام Tusk of Ganesh هستند که در قلمرو Asav از آن محافظت می‌شود.

شما در این ویدئو گیم پلی ۱۰ دقیقه ای، شاهد صعود دو شخصیت اصلی بازی به بالای کوه‌های هند هستید. همچنین مناطر فوق العاده طبیعت، خرابه‌های کشور هند و جنگل‌های زیبا در این ویدئو قابل مشاهده هستند.

بازی Uncharted: The Lost Legacy هم اکنون توسط استودیو ناتی داگ در دست ساخت قرار دارد و قرار است در تاریخ ۲۲ آگوست مصادف با سه شنبه ۳۱ مرداد ماه به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن ۴ عرضه شود. طبق گفته سازندگان، این بازی با قیمت ۴۰ دلار منتشر می‌شود و با اینکه یک بسته الحاقی است اما می‌تواند بازیکنان را تا ۱۰ ساعت سرگرم کند.

در ادامه می‌توانید این ویدئو گیم پلی ۱۰ دقیقه را مشاهده کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود تریلر با کیفیت ۱۰۸۰