تومور ۵۵ کیلویی در بدن این پسر (تصــویر)

 

به نقل توما پسری هندی با هولناک ترین تومور موجود در بدن رکورد عجیب ترین بیماری جهان را شکست !!پس از سه ســال خانه‌نشینی و زمین‌گیر شدن، بالاخره توما دهلی موفق شدند یک تومور عظیم‌الجثه به وزن ۵۵ کیلوگرم (۱۲۱ پوند) را از پای مردی ۲۶ ســاله اهل جیلندر هند خارج کنند و این مرد را از شر این تومور وحشتناک خلاص کنند.

 

284242603 irannaz com تومور 55 کیلویی در بدن این پسر (تصــویر)

 

75008796 irannaz com تومور 55 کیلویی در بدن این پسر (تصــویر)

 

پس از سه ســال خانه‌نشینی و زمین‌گیر شدن، بالاخره توما دهلی موفق شدند یک تومور عظیم‌الجثه به وزن ۵۵ کیلوگرم (۱۲۱ پوند) را از پای مردی ۲۶ ســاله اهل جیلندر هند خارج کنند.عمل جراحی روز بیست و یکم اکتبر در بیمارستان مَکس واقع در جنوب دهلی انجام گرفـــــته اســت. توما می‌گویند با برداشتن این تومور، بیش از نیمی از وزن گورمیت سینگِ جوان کم شده اســت، به‌گونه‌ای که وی پس از خروج از اتاق عمل تنها ۳۷ کیلوگرم وزن داشته اســت.

 

1040359413 irannaz com تومور 55 کیلویی در بدن این پسر (تصــویر)

 

متأسفانه جراحان مجبور شدند برای از بین بردن تمامی غده، پای راســت و بخشی از لگن خاصره این مرد جوان را قطع کنند و از بین ببرند.این تومور ابتدا در ســال ۲۰۰۸ در ران پای راســت سینگ به وجود آمد و به‌تدریج در تمام پای وی پخش شده بود. به نقل نازوب سینگ دانشجویی متأهل بود اما پس از خانه‌نشینی، مجبور شد درسش را رها و به همراه پسر ۸ ســاله‌اش در خانه والدین خود زندگی کند.

این مطلب از وب سایت بزرگ توما درج گردیده اســت

نوشته تومور ۵۵ کیلویی در بدن این پسر (تصــویر) اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.