بازی Little Witch Academia Chamber of Time شما را تجربه جهانی جادویی از یک استودیو ژاپنی دعوت می کند و طی آن باید در سبک انیمه های ژاپنی، تجربه نابی از کار تیمی داشته باشید و بتوانید با شخصیت های فانتزی بازی، ارتباط برقرار کنید. بازی دارای اکتشافات زیادی در زمینه های مختلف است و گیم پلی بازی، این امکان را به خوبی بازیکنان می دهد که در جهان جادویی بازی قدم گذاشته و به صورت اسرارآمیزی، پازل های بازی را حل کنند. بازی دارای حالت نقش آفرینی هیجان انگیزی است و یک اثر ترکیبی ناب را ارائه داده است. بازی از این جهت دارای پایان های بسیار و هیجان انگیزی است.

Little Witch Academia Chamber of Time PC-SKIDROW

دانلود-بازی-Little-Witch-Academia-Chamber-of-Time

در این بازی می توانید یک نگاه اجمالی به شخصیت های بازی نیز داشته باشید و به دنیای آکادمیک استودیو سازنده بازی، قدم گذارید. وجود شخصیت های مشهور که در فیلم های زیادی دیده ایم، از جمله نکات بارزی است که این اثر را بسیار شبیه به انیمه های هیجان انگیز ژاپنی می کند. تاثیری که گیم پلی بازی Little Witch Academia Chamber of Time روی شما می گذارد، بسیار خاص و منحصربفرد است و عناصر RPG را به طور کامل در خودش جای داده است. این گیم پلی به شما اجازه می دهد که کاراکترهای را به سطوح بالا ارتقا داده و بارقه هایی از عناصر نقش آفرینی برای افزایش کاوش های خود داشته باشید. بازی داستان بسیار خنده دار با تم موسیقی خاص را به شما هدیه می دهد و یک اثر جامع و عالی برای قشر خانواده را ارائه می دهد.

اگر از علاقه مندان ژانر بازی های ژاپنی و وجود سحر و جادو در بازی هستید، این اثر به ظاهر کودکانه را دریافت کرده و علاوه بر تجربه یک گیم پلی عالی، داستان خنده دار و شادابی را نیز تجربه کنید. بازی Little Witch Academia به شما اجازه می دهد که بتوانید انیمه های ژاپنی را این بار در اختیار خود داشته باشید و با عنصر تعامل، تجربه ای به مراتب زیباتر را تجربه کنید.

info

Uncover the mysteries at Luna Nova Academy and experience the magical world of Studio Trigger style Japanese animation. Join Akko and her friends to work as a team – exploring dungeons, casting magical spells and using witchcraft to ultimately discover the seven wonders and solve the mysterious shift in time. Believe in the magic and utilize power and friendship in this side-scrolling action RPG beat ‘em up.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7/8/10 (64-bit OS required)
Processor: Intel Core i3-4160 @ 3.60GHz or equivalent
Memory: 6 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 750Ti 2GB, or equivalent
DirectX: Version 11
Storage: 12 GB available space
Sound Card: DirectX compatible soundcard or onboard chipset

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7/8/10 (64-bit OS required)
Processor: Intel Core i5-4690 3.5 GHz or equivalent
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1060 equivalent or higher
DirectX: Version 11
Storage: 12 GB available space
Sound Card: DirectX compatible soundcard or onboard chipset

راهنمای نصب

۱) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

۲) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

۳) به نصب بازی بپردازید.

۴) محتوای موجود در پوشه SKIDROW را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

۵) از اجرای بازی لذت ببرید.

رزرو مکان تبلیغاتی

اینجا محل تبلیغات شماست. برای رزرو، لطفا با ایمیل downloadha.help@gmail.com در ارتباط باشید.