سگا کنسول The Mega Drive Mini را معرفی کرد

امروزه نوستالژی در میان بازی‌های ویدیوی بسیار فراگیر شده و بازی‌ها و کنسول‌های قدیمی نیز در میان بازی‌بازان بسیار رواج یافته است. حال شرکت سگا نیز به استقبال این موضوع رفته و از کنسول ارتقا یافته Mega Drive Mini رونمایی کرده است.

Mega Drive Mini یا Sega Genesis یکی از کنسول‌های قدیمی است که در اواخر دهه ۸۰ میلادی به بازار عرضه شده و با استقبال بی‌نظیری روبرو شد؛ به‌طوری که بسیاری از تحلیل‌گران صنعت بازی‌های ویدیویی، مگا درایو را یکی از بهترین کنسول‌های بازی در تمام دوران‌ها به شمار می آورند. حال شرکت سگا به تازگی از نسخه جدید و ارتقا یافته این کنسول رونمایی کرده است که Mega Drive Mini نام دارد. این کنسول در ابعاد کوچکتری باز سازی شده و از تکنولوژی جدید شرکت AtGames Technology استفاده می کند؛ به بیان ساده تر بازی بازان شاهد کیفیت و تجربه بهتری نسبت به سگا جنسیس قدیمی خواهند بود به خصوص که AtGames Technology در این زمینه سابقه زیادی داشته و بسیار شناخته است. البته نمونه مشابه این موضوع را در ارتباط با شرکت نینتندو و کنسول های سوپر نینتندو یا نینتندو این شرکت نیز شاهد بوده‌ایم.  شما می‌توانید تریلر معرفی کنسول Mega Drive Mini را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

کنسول Mega Drive Mini همراه با تمامی بازی‌های آن در کشور ژاپن عرضه خواهد شد. البته به گفته شرکت AtGames Technology این کنسول اواخر امسال در کشورهای اروپایی و آمریکایی نیز در دسترس قرار می گیرد.