شایعه: جزئیاتی از شخصیت و داستان Star Wars ساخته‌‌ی Visceral Games لو رفتند

مدت زیادی است که الکترونیک‌آرتر خبر از توسعه‌ی نسخه‌ی جدیدی از Star Wars توسط Visceral Games داده، اما تاکنون اطلاعات رسمی زیادی را منتشر نکرده است. با این حال، وب‌سایت Making Star Wars، به‌تازگی جزئیاتی از داستان و شخصیت اصلی این بازی جدید را لو داده است.

طبق گفته‌ی Making Star Wars، این عنوان که فعلاً با نام Project Ragtag شناخته می‌شود، دارای داستانی پیچیده و غنی است که از دیگر داستان‌های مرتبط، چیزی کم ندارد.

تاد استاشویک (Todd Stashwick) با سابقه‌ی بازی در فیلم‌های Supernatural و Gotham، در نقش شخصیت اصلی نسخه‌ی جدید Star Wars ایفای نقش می‌کند که Dodger نام دارد. البته Dodger نام اصلی او نیست، ولی ظاهراً در نبردها به این نام شناخته شده است.

Dodger اهل منطقه‌ی Alderaan بوده و پس از نابودی‌ آن، در لیست افراد تحت تعقیبِ نیروهای Imperial قرار گرفته است. داستان وی در پایان حوادث فیلم A New Hope و قبل از The Empire Strikes Back روایت می‌شود.

بعد از مدتی، Dodger شروع به کار برای Jabba the Hutt می‌کند و در آخر، متوجه نکته‌ی خطرناکی راجع به یکی از سلاح‌های Empire می‌شود. اینجاست که وی تصمیم می‌گیرد باید چه کاری انجام دهد و چگونه با گذشته‌ی خود روبه‌رو شود.

علاوه بر این، Making Star Wars جزئیاتی از سلاح‌های Dodger منتشر نموده و از تجهیزات وی به شلاق یا قلاب نورانی و اسلحه‌ی Blaster اشاره کرده است.

تاکنون، تاریخ انتشار یا جزئیات رسمی دیگری از این نسخه‌ی جدید Star Wars ارائه نشده است. تنها کاری که می‌توان کرد، انتظاز و امید به موفقیت این بازی است؛ به‌خصوص از آن‌جایی که Amy Hennig نیز در ساخت آن نقش دارد.

در آخر، لازم به ذکر است که این اطلاعات منتشر شده، فقط در حد شایعه هستند و نمی‌توان به آن‌ها اعتماد کامل کرد. همچنین طبق گزارش‌های خود Visceral Games، عنوان جدید Star Wars در بین آوریل ۲۰۱۸ یا مه ۲۰۱۹ عرضه خواهد شد.