1288969 853 طنز؛ دیدار داماد ترامپ با حسام نواب صفوی

علی زراندوز در ضمیمه طنز روزنامه قانون نوشت:

سفیر سوییس در ایـــران به عنوان وزیر امور خارجه کابینه جدید آمریکا انتخاب شد! به نقل خبرنگار ما، رییس‌جمهور جدید آمریکا درباره این انتخاب تعجب برانگیزش گفت: «بنده هر چی تحقق و تفحص کردم، از ایشان مسلط‌تر به امور سیاســت خارجی آمریکا پیدا نکردم زیرا در این ۴۰ ســاله، ما هر جای دنیا هر کاری کردیم، این طفلکی را احضار کرده‌اند و از چون و چرای ماجرا سین – جیم‌اش کردند… خلاصه که اگه اغراق نباشه، ایشان حتی از من هم به سیاســت خارجی آمریکا واردتره!» البته شایع شده اســت که سفیر سوییس در ایـــران، این پیشنهاد را رد کرده و دلیل آن‌را هم بیماری آرتروز شدید مفاصل و ساییدگی کشکک زانوهایش در مسیر رفـــــت و آمد به وزارت امور خارجه ایـــران اعلام کرده اســت!

در حاشیه بازدید داماد دونالد ترامپ از خاورمیانه، حسام نواب صفوی و داماد ترامپ در کشور ترکیه به صورت اتفاقی با هم دیدار و گفتگو کردند. خبرنگار ما در تماس تلفنی با حسام، از وی درباره جزییات این دیدار اتفاقی جویا شد و پاسخ شنید: «راســتش من داشتم تو یه کافه برای خودم قهوه می‌خوردم و برای دادگاهی کردن چرچیل، اســتالین و روزولت به خاطر اشغال ایـــران در جنگ جهانی دوم نقشه می‌ریختم که دیدم داماد ترامپ وارد کافه شد و با دیدن من گفت: «تو همونی هستی که شبکه فارسی‌وان رو تعطیل کردی؟» بعد سر میز من نشست و با هم حرف‌های زیادی زدیم.

اون سفره دلش رو پیش من باز کرد و از من خواســت یه جوری طلاق ایوانکا رو ازش بگیرم چون همه جوونی‌اش رو برای این دختر و بابای قلدر و پولدارش پادویی کرده و دلش می‌خواد آخر عمری یه زندگی آزاد داشته باشه و زنی بگیره که وقتی از سر کار میاد خونه، ببینه بوی قرمه سبزی که برای جناب آقاشون پخته، کل محل رو برداشته! راســتش من قول دادم کمکش کنم… البته به شرطی که اون هم به من کمک کنه نوه – نتیجه‌های روزولت رو در آمریکا شناسایی کنم تا بتونم غرامت اشغال ایـــران در جنگ جهانی دوم رو ازشون بگیرم!» متاسفانه در این لحظه زنگ تلفن همراه جناب جناب نواب صفوی به صدا در آمد و ایشان در حالی‌که می‌گفت: «آخ ! آخ! ترامپه… فکر کنم دهن لق‌ها ما رو فروختن!» تلفن خبرنگار ما را قطع کرد!

عباس جدیدی در حضور خبرنگاران، دویست و چهل و سه هزارمین کت خود را برای گرفـــــتن حق مردم، پاره کرد! به نقل خبرنگار ما، عباس جدیدی که از چهل ســال قبل، اعتراض مدنی «کت پاره کردن» را برای گرفـــــتن حق مردم باب کرده، در بیشتر مجادله‌ها و معضلات شهری شهروندان حاضر بوده و کتی پاره کرده و رفـــــته! جدیدی پس از پاره کردن کتش به خاطر اعتراض به چند گزارش و سخنرانی، به خبرنگاران گفت: «بنده چهل ســاله که برای مردم دارم کت پاره می‌کنم ولی هنوز به نتیجه دلخواه نرسیدم و احساس می‌کنم این چالش باید از پاره کردن کت فراتر برود!» خبرنگاران وقتی متوجه منظور عباس جدیدی شدند که نامبرده بلند شد و پیراهن تک تک آن‌ها را پاره کرد و گفت: «مخالفان من بدونن… حالا که پاره شدن کت من براتون حیاتی نیست، هر وقت کار بدی بکنین من پیراهن این خبرنگارها رو پاره می‌کنم! از کت من شرم نمی‌کنین، از پیراهن و شلوار این خبرنگارها شرم کنین!»

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته طنز؛ دیدار داماد ترامپ با حسام نواب صفوی اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.