ولو به دنبال استخدام اعضا برای ساخت بازی‌های جدید فوق محرمانه است

مدتی پیش شرکت ولو رسما اعلام کرد که دوباره به عرصه ساخت بازی‌های ویدیویی باز خواهد گشت. حال به نظر می‌رسد زمان آن فرا رسیده و شرکت ولو به منظور ساخت بازی‌های جدید فوق محرمانه، اعضای جدیدی استخدام می‌کند.

طی روز‌های گذشته شایعاتی مبنی بر ساخت بازی‌های جدید توسط شرکت ولو شنیده می‌شد و حال به تازگی این شرکت لیست مشاغل مورد نیاز خود را منتشر کرده  و به نظر می‌رسد که والو به دنبال استخدام افرادی برای ساخت بازی‌های جدید فوق محرمانه است. هنوز مشخص نیست که این بازی‌ها دقیقا چه عناوینی هستند ولی احتمالاً یکی از آن‌ها، یک عنوان داستانی به سبک بازی‌های Half Life یا Portal باشد.

در درجه‌ی اول ولو به دنبال استخدام یک طراح مراحل است که بتواند یک عنوان سه بعدی ساخته و سکانس‌های سینمایی برای گیم‌پلی خلق کند. بنابراین این موضوع بسیاری از هوادران را متقاعد کرده است که یکی از عناوین مورد نظر قطعا Half-Life 3 یا Portal 3 خواهد بود. البته ممکن است که ولو به دنبال ساخت یک آی‌پی کاملا جدید باشد.

اگر ولو واقعا قصد بازگشت به صنعت ساخت بازی‌های ویدیویی را دارد، مجموعه‌های قدیمی این شرکت می‌تواند بهترین انتخاب این شرکت باشند. به علاوه بازی‌بازان سال‌هاست که به دنبال تجربه‌ی بازی‌هایی هم‌چون Half-Life ،Portal و Left 4 Dead هستند و اگر ولو نسخه‌ی جدیدی از این عناوین را با تکنولوژی‌های مدرن امروزی بسازد، قطعا نتیجه‌ی کار شگفت انگیز خواهد بود. بنابراین امیدواریم ولو آی‌پی‌های قدیمی و محبوب خود را فراموش نکند.

علاوه بر طراح مراحل، ولو یک نویسنده نیز استخدام می کند و این موضوع خود مدرک دیگری است که اثبات می‌کند یکی از بازی‌های جدید قطعاً داستان محور خواهند بود. همان‌طور که می‌دانید نویسنده‌ی سابق این شرکت یعنی آقای مارک لایدلو بازنشسته شده و منطقی است که ولو به دنبال استخدام نویسنده‌ی جدیدی باشد تا در ساخت بازی‌های آینده این شرکت همکاری کند.

جدای از این که بازی‌های جدید ولو چه هستند بسیار مسرت بخش است که شاهد بازگشت این شرکت به صنعت بازی‌سازی هستیم و بسیار جالب خواهد بود که ببینیم ولو قصد داشته چه بازی‌هایی بسازد و علاوه بر سری Artefact که قبلا تایید شده است، آیا ولو به سراغ آی‌پی‌های محبوب و قدیمی خود هم‌چون Half-Life نیز خواهد رفت یا خیر.