پسری نگون بخت با چهره ترسناک (تصــویر)

 

بازتاب بسیار بد مردم و رسانه ها بخاطر بیماریه این پسر به نقل توما پسری ۲۶ ســاله اهل فیلیپین به نام آنتونیو با چهره ترسناک و پوست و بدن عجیبی که دارد مورد حمله و شماتت تمامی اهالی منطقه قرار گرفـــــته اســت. مردم به طرز وحشیانه ای او را مورد آزار و اذیت قرار می دهند و این پسر نگون بخت را شبح نفرین شده می دانند.انتشار عــکــس هـا این پسر در شبکه های مجازی به عنوان روح نفرین شده یا شبح شیطانی توسط مردم ایجاد رعب و وحشت در میان مردم فیلیپین کرد که انتشار این عــکــس هـا بازتاب گسترده ای داشت .

 

آنتونیو که بیماری ایکتیوز که باعث سخت و سفت شدن پوست می شود و مانند ماهی پوسته پوسته شده  و به عبارتی بدن او پوست می اندازد مبتلا شده اســت. به نقل توما، مادر بی رحم او در سن ۱۲ ســالگی او را رها کرد و اکنون این پسر با شرایط سخت و ظاهری بسیار ترسناک در یک کلبه چوبی بدون هیچ امکاناتی زندگی می کند.اما فرشته های زمینی به فریاد این روح شیطانی لقب گرفـــــته امدند و او را به مانیل پایتخت فیلیپین منتقل کردند تا تحت درمان قرار گیرد.

 

این پسر پس از انتقال به بیمارستان و شروع درمان با گریه های زیاد این چنین گفت: دوست دارم مثل بقیه ســالم شوم و به شغل رویایی خودم که برقکاری اســت دست پیدا کنم من عاشقانه این رشته کار را دوست دارم و امیدوارم مردم مرا درک کنند زیرا من هم مانند آنها انسان هستم تنها با ظاهری متفاوت و بیماری سخت و عجیب .

 

1451338704 irannaz com پسری نگون بخت با چهره ترسناک (تصــویر)

 

1724949868 irannaz com پسری نگون بخت با چهره ترسناک (تصــویر)

 

1107156751 irannaz com پسری نگون بخت با چهره ترسناک (تصــویر)

 

615516349 irannaz com پسری نگون بخت با چهره ترسناک (تصــویر)

 

1362039642 irannaz com پسری نگون بخت با چهره ترسناک (تصــویر)

 

1123581824 irannaz com پسری نگون بخت با چهره ترسناک (تصــویر)

 

1236084115 irannaz com پسری نگون بخت با چهره ترسناک (تصــویر)

 

فال روزانه یکشنبه 28 خرداد 1396 پسری نگون بخت با چهره ترسناک (تصــویر)

این مطلب از وب سایت بزرگ توما درج گردیده اســت

نوشته پسری نگون بخت با چهره ترسناک (تصــویر) اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.