323687 999 پژمان منتظری به این دلیل به اســتقلال بر می‌گردد؟

باشگاه الاهلی به دنبال جذب یک مدافع اسپانیایی اســت تا به احتمال خیلی زیاد جایگزین منتظری شود و این مدافع باتجربه چاره‌ای جز بازگشت به فوتبال ایـــران را نداشته باشد.

به نقل ایسنا، در فصل جابجایی تابستانی پیش‌بینی می‌شد که پژمان منتظری به اســتقلال برگردد و بار دیگر پیراهن تیم سابق خود را بر تن کند اما این بازیکن با تجربه به یک‌باره همه را شوکه کرد و به خواســته باشگاه سابق خود پاسخ منفی داد تا مورد انتقاد تند هواداران قرار گیرد.

با وجود این که دلیل پاسخ منفی منتظری با باشگاه اســتقلال تمدید قرارداد او با الاهلی اعلام شده اما بعید به نظر می‌رسد که این باشگاه قطری قرارداد منتظری را تمدید کند.

باشگاه الاهلی قطر پیش از این کوی هان کیم مدافع کره‌ای فصل قبل سابق نفت آبادان را جذب کرد. روزنامه الرای و الشرق قطر در شماره امروز خود از نزدیک شدن یک مدافع اسپانیایی به الاهلی سخن به میان آورده‌اند.

به نوشته الرای سرمربی اسپانیایی جدید الاهلی یک مدافع خوب اسپانیایی را زیر نظر دارد و به زودی این بازیکن وارد قطر می‌شود تا با سبز پوشان قرارداد امضا کند. در صورت توافق این بازیکن با الاهلی به احتمال خیلی زیاد دیگر منتظری جایی در این تیم قطری نخواهد داشت.

رسانه‌های قطری پیش از این هم اعلام کردند که باشگاه الاهلی به دنبال تغییرات اساسی در تابستان اســت و قرارداد هیچ کدام از بازیکنان خارجی خود را تمدید نمی‌کند و به نظر می‌رسد که منتظری چاره‌ای جز بازگشت به فوتبال ایـــران و عقد قرارداد با اســتقلال را ندارد مگر این که در روزهای باقیمانده از فصل جابجایی از یک تیم قطری دیگر پیشنهاد داشته باشد شاید هم او به خاطر بازار گرمی و بالا بردن رقم قراردادش فعلا قید حضور در اســتقلال را زده اســت.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته “پژمان منتظری” به این دلیل به اســتقلال بر می‌گردد؟ اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.